Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

5 років на ринку!

Компанія «Protea AntiAging» - це офіційний представник лікувальної косметики Environ, декоративної мінеральної косметики jane iredale та косметики по догляду за руками, стопами та тілом Elim Spa Product в Україні та Польщі.

Чому ми обрали саме ці бренди? Це легко! Ми постачаємо тільки найкращі товари, що є ефективними, дозволяють покращити стан шкіри та не шкодять здоров'ю! Ми контролюємо якість продукції та обираємо лише тестовану і перевірену косметику. Ми досліджуємо безпечність кожного компоненту косметики та впевнені в її дії.

Компанія розпочала свою діяльність в 1998 році в Варшаві, а в 2016, було створено офіційне представництво компанії в Україні. Сьогодні, ми співпрацюємо з українськими візажистами та косметологами, а також постачаємо нашу продукцію в салони, косметологічні кабінети та лікарні по всій Україні.

20 років праці наших польських колег-косметологів показали, що косметика Environ дає неймовірні результати омолодження, лікування прищів і вугрів, усунення капілярної сітки та пігментації, а застосування мінеральної косметики jane iredale, замість звичайної косметики масового продажу, дозволяє утримувати здоровий стан шкіри в будь-якій ситуації. Не важливо, чи потребуємо денний макіяж, шлюбний чи вечірній.

Косметика містить компоненти, що піклуються про шкіру, заспокоюють запалення, не забивають пори, не викликають сухості та надмірного виділення жиру, а також є найкращим рішенням для осіб з чутливою та проблемною шкірою.

Політика нашої компанії спрямована популяризацію здорового способу життя та навчання правильному догляду за шкірою. Основним напрямком діяльності компанії є омолодження шкіри та збереження її молодості протягом всього життя.

Група «Protea» співпрацює з 250 косметичними кабінетами, салонами та медичними закладами. Має власну школу візажу «Protea Art» та проводить навчання для косметологів та візажистів з Польщі та України.

Завдяки створенню інтернет-магазина HealthySkin.com.ua, з 2016 року, кожнен бажаючий може придбати косметику Environ, jane iredale та Elim Spa Product з доставкою на всій території України.

Ми дбаємо про успіх наших партнерів та клієнтів, тому забезпечуємо максимальну інформаційну підтримку, навчання та намагаємось забезпечити найкращі умови для спільного розвитку.

Співпраця нами – це гарантія ефективної та успішної праці на косметичному ринку.

Корисні лінки:

Чому обирають саме нас?

01

Офіційний представник брендів

Наша компанія є офіційним представником брендів Environ, Jane Iredale, ANP.

02

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ми знаємо, як важливо, розуміти потреби клієнта, тому намагаємось максимально тісно співпрацвати з нашими клієнтами та вчасно надавати їм всю необхідну інформацію.

03

Світові бренди

Пропонуємо нашим клієнтам відомі світові марки косметики, що є безпечними для шкіри, екологічними, та не містять шкідливих компонентів. Пропонуємо сучасний та двієвий спосіб догляду за шкірою, що підтверджено 25 роками досліджень.

04

Навчання та семінари

На базі інституту та школи візажу, проводимо теоритичне та практичне навчання для своїх своїх клієнтів, а також організовуємо семінари за участью зарубіжних спеціалістів високого класу та засновників брендів.

Наша команда

Надія Скоробагатько

Директор з продажу

Яна Бондарь

Дерматокосметолог, спеціаліст з anti-aging терапії, сертифікований тренер компанії Environ.

Анастасія Сизон

Візажист

Ірина Бура

Регіональний менеджер з продажів західного регіону