Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Естетична медицина та медицина anti aging

on 20 July 2018
Інтерв'ю о медицині естетичній та омоложені

Естетична медицина та медицина anti aging - Найкраще поєднання

Чи багато інформації о медицині anti aging відомо на сьогоднішній день? Як правильно розуміти це поняття?
Медицина anti aging - це турбота про здоров'я шкіри та правильний репродуктивний механізм епідермісу, який з віком сповільнюється і знищується.

Це стосується не лише покращення візуальної краси за допомогою швидких наповнювачів, а й реальне зупинення деградації та відновлення середніх репродуктивних шарів шкіри. Медицина anti aging сприяє кращому лікуванню захворювань та дисфункції шкіри та допомагає досягти її більш молодого і здорового стану.

Чому необхідно поєднувати естетичну медицину з медициною anti aging?

Естетична медицина та медицина anti aging є основними напрямками, що доповнюють один одного  для ефективного омолодження та регенерації шкіри. Естетична медицина - це миттєве, але короткочасне візуальне поліпшення шкіри, а медицина anti aging - довгострокові результати, які потребують постійного та систематичного професійного догляду в салоні і вдома. Застосування тільки одного з цих напрямків - це неповне омолодження та часткові результати омолодження, особливо у випадках інтенсивного знищення епідермісу.

Які переваги такого поєднання?
Ця комбінація забезпечить не тільки швидке візуальне покращення шкіри, але й тривалу затримку процесів фотостаріння та ґрунтовне відновлення епідермісу.

З чого починати догляд anti aging?
Найкраще почати з відвідування косметолога, який вибере індивідуальну anti aging програму, без якої естетична медицина є менш ефективною та недосконалою.