Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Конференція з док. Фернандесом

Дякуємо Protea Antiaging за можливість навчатися у найкращих!

Окрему подяку висловлюємо всім нашим партнерам та клієнтам, які були присутні на конференції в Варшаві! Для висоякісного надання послуг необхідно володіти найактуальнішою інформацією та постіно оновлювати знання!

На конференції кожен мав можливість задати питання безпосередньо засновнику бренду Environ - док. Десмонд Фернандесу, отримати рекомендації по виконанню салонних процедур та правильному підборі домашнього догляду. Учасники конференції першими познайомились з новими серіями для домашнього догляду від Environ - FocusCareRadiance та FocusCareClarity+, а також отримали детальну інформацію по кожному продукти та їх застосуванню.

Наші польські колеги також презентували новинки декоративної косметики Jane Iredale! Було представлено нові відтінки подвійних тіней, новий набір тіней Purple Rain і нові помади Triple Luxe Long Lasting Naturally Moist Lipstick! Провідний візажист школи макіяжу Protea Art, показала, як виконувати макіяж за допомогою нової технології AirBrush!

Не мали можливості бути на конференції, але бажаєте дізнатись про нові серії Environ? Звяжіться з нашим представником і ми із задоволенням відповімо на всі Ваші питання!

Скоробагатько Надія
тел.: +38 067-317-19-89
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.