Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Компанія по виробництву косметики Environ була заснована пластичним, хірургом та лікарем кардіологом, Десмонд Фернандесем.  З 1990 року він працює над створенням та виготовленням революційних омолоджувальних продуктів в своєму інституті в Південній Африці. Метою заснування фірми стала потреба в створенні косметики, яка б сприяла швидкому відновленню шкіри після пластичних операцій, а також могла використовуватись для підготовки шкіри до хірургічного втручання.

Беручи до уваги потреби клієнтів, Фернандес створив продукцію, яка ущільнює шкіру, робить її більш еластичною та пружною. Комплексний догляд з косметикою Environ сприяє омолодженню шкіри, підтягненню контурів обличчя, дозволяю позбутися пігментних плям, дрібних та глибоких зморшок, подолати таку проблему, як висипання та вугрі, в перехідному та старшому віці. Правильно підібрані препарати зменшать рубці, розтягнення на шкірі, почервоніння та видимість капілярної сітки.

Базовим компонентом косметики Environ є концентрований вітамін А, що є основною для здорової шкіри та правильного її функціонування. В складі продукції містяться антиоксиданти, пептиди та вітаміни Е і С, що дозволяють отримати видимий результат. В косметиці Environ немає шкідливих компонентів та алергенів, тому вона підходить для осіб з чутливою шкірою.

Косметика Environ має поділ на два сегменти:

1. Essential Skin Care - базові серії, що підходять для всіх типів шкіри та повинні використовуватись в щоденному догляді за шкірою: Skin EssentiA, Youth EssentiA, Sun, Body

2. Focus Care - серії спрямованої дії на певні проблеми шкіри: Youth+ для омолодження шкіри, Moisture+ для зволоження, Comfort+ для чутливої шкіри, Clarity+ для проблемної шкіри, Radiance+ усунення пігментації, Skin Tech+ інструменти.

Косметика Jane Iredale була створена в 1994 року в США. Історія марки почалася з одного продукту Amazing Base (до сьогодні є улюбленцем клієнтів), що здивував дерматологів та пластичних хірургів своєю здатністю заспокоювати та захищати шкіру, при цьому надавати добре покриття. Клієнти полюбили продукцію jane iredale за невагомий макіяж, що не відчувається на шкірі та надає їй бездоганного вигляду.

Мінеральна косметика jane iredale це натуральна косметика з екстрактами фруктів, антиоксидантами та сонцезахисними фільтрами SPF. Легкі пудри, тональні креми, основи під макіяж, бронзери, рум'яна, помади, тіні різноманітних кольорів та багато іншої декоративної косметики представлено в лінійці бренду. Косметика доглядає за шкірою, не закупорює пори, не провокує запалень шкіри та може використовуватись для проблемної шкіри, що потребує особливого догляду.

Косметика Jane Iredale не містить шкідливих речовин, не тестується на тваринах (Cruelty Free), має сертифікат РЕТА, рекомендована для людей з проблемною шкірою та веганів (Vegan).

В результаті багаторічних спостережень та досліджень проведених на шкірі, в 2004 році, повстала марка Elim Spa Products. Основною метою марки є підтримка натуральних процесів регенерації шкіри, що дає реальні та стійкі результати.

Elim – це абсолютно новий спосіб виконання процедур в салоні. Бренд розробив і створив 3 інноваційні системи для ніг, рук і тіла, які гарантують неперевершені результати.