Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Компанія по виробництву косметики Environ була заснована пластичним, хірургом та лікарем кардіологом, Десмонд Фернандесем.  З 1990 року він працює над створенням та виготовленням революційних омолоджувальних продуктів в своєму інституті в Південній Африці. Метою заснування фірми стала потреба в створенні косметики, яка б сприяла швидкому відновленню шкіри після пластичних операцій, а також могла використовуватись для підготовки шкіри до хірургічного втручання.

Беручи до уваги потреби клієнтів, Фернандес створив продукцію, яка ущільнює шкіру, робить її більш еластичною та пружною. Комплексний догляд з косметикою Environ сприяє омолодженню шкіри, підтягненню контурів обличчя, дозволяю позбутися пігментних плям, дрібних та глибоких зморшок, подолати таку проблему, як висипання та вугрі, в перехідному та старшому віці. Правильно підібрані препарати зменшать рубці, розтягнення на шкірі, почервоніння та видимість капілярної сітки.

Базовим компонентом косметики Environ є концентрований вітамін А, що є основною для здорової шкіри та правильного її функціонування. В складі продукції містяться антиоксиданти, пептиди та вітаміни Е і С, що дозволяють отримати видимий результат. В косметиці Environ немає шкідливих компонентів та алергенів, тому вона підходить для осіб з чутливою шкірою.

Косметика Environ має поділ на два сегменти:

1. Essential Skin Care - базові серії, що підходять для всіх типів шкіри та повинні використовуватись в щоденному догляді за шкірою: Skin EssentiA, Youth EssentiA, Sun, Body

2. Focus Care - серії спрямованої дії на певні проблеми шкіри: Youth+ для омолодження шкіри, Moisture+ для зволоження, Comfort+ для чутливої шкіри, Clarity+ для проблемної шкіри, Radiance+ усунення пігментації, Skin Tech+ інструменти.

Гель для очищення шкіри Skin EssentiA Cleansing Gel

Гель для очищення шкіри, що усуває надмірну кількість шкірного жиру, макіяж та інші забруднення, зберігаючи натуральне зволоження шкіри.

Детальніше...
Зволожувальний гель Skin EssentiA® AVST Gel

Перший крок в зволоженні для чутливої шкіри.

детальніше...
Лосьйон для очищення шкіри Skin EssentiA AVST Cleansing Lotion

Делікатне очищення нормальної, сухої та чутливої шкіри.

детальніше...
Гель для шкіри навколо очей Skin EssentiA® AVST Eye Gel

Легкий гель з вітаміном А для всіх типів шкіри, що є базовим продуктом по догляду за шкірою.

детальніше...
Зволожувальний крем Environ Skin EssentiA® AVST

Ступенева система зволоження шкіри з вітаміном А.

детальніше...
Набір "Трифазне очищення" Skin EssentiA® AVST

3 продукти для досконало чистої шкіри

детальніше...