Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Focus Care Clarity+ Зволожувальний тонік Sebu-Tone

Focus Care Clarity+ (B-active) Зволожувальний тонік Sebutone

Тонік з саліциловою і молочною кислотою. Для жирної шкіри, схильної до акне.

Серія Clarity+ допомагає мінімізувати недосконалості шкіри в 3 кроки :

1.CLEAN
Подолай запалення та надмірну кількость шкірного жиру.
2.CONTROL
Сконцентуйся на проблемі та протидій розвитку видимих
недосконалостей шкіри.
3.CLEAR
Зменши появу прищів.

Зволожувальний тонік BOTANICAL INFUSED  SEBU-TONE CLARIFIER з саліциловою та молочною кислотою, створено спеціально для жирної та схильної до акне і вугрів шкіри. Тонік нормалізує баланс шкіри, живить її, робить гладкою та надає здорового вигляду.

Основні складові:

  • Молочна кислота - "злущує" поверхню шкіри, розщеплюючи сполучний матеріал, що утримує мертві клітини шкіри, тим самим уможливлюючи їх натуральну втрату. Молочна кислота також має зволожувальні властивості і подібно до гліколевої кислоти (інша AHA), допомагає вирівняти нерівномірний колір шкіри.
  • Силіцилова кислота - діє як кератоліт, усуває відмерлі клітини шкіри, запобігає закупорюванню пор та уможливлює ріст нових клітин. Має здатність проникати в шкіру пори і волосяні фолікули, усувати з них забруднення, зменшувати виникнення вугрів та прищів. Саліцилова кислота має також антимікробні властивості, а також відновлює товщину шкіри, захисну функцію та виробництво колагену.
  • Екстракт Syringa Vulgaris (Бузок) (Sebuless™), відомий як бузок звичайний - дозволяє збалансувати виділення шкірного жиру, зменшує видимі пошкодження шкіри, почервоніння та запальні процеси.
  • Олія чайного дерева - ефірна олія, дистильована паром з австралійської рослини Melaleuca Alternifolia. Має сильну антибактеріальну, протизапальну дію та антиоксидантні властивості, а також широкий спектр антимікробної дії проти бактеріальних, вірусних, грибкових та протозойних інфекцій, що впливають на шкіру та слизові оболонки. Використовується для лікування вугрів, себорейного дерматиту та хронічного гінгівіту. Пришвидшує загоєння ран та протидіє раку шкіри.

Властивості продукту:

  • Регулярне використання тоніку сприяє покращенню кольору та текстури шкіри.
  • Відновлює шкіру, завдяки вмісту саліцилової кислоти, що викликає відлущення відмерлих клітин епітелію.
  • Молочна кислота зволожує шкіру.

Спосіб використання:

Після попереднього очищення шкіри улюбленими продуктами Environ, нанести тонік за допомогою бавовняного косметичного диску та залишити до висихання, після чого завершити догляд за шкірою зволожувальним кремом Environ з вітаміном A. Використовувати вранці і/або ввечері.

Тип шкіри: для шкіри схильної до акне.

Термін придатності:

запакований продукт: 12 місяців
після відкриття: 10 – 12 тижнів

Об’єм:   100 мл

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Продукт містить саліцилову кислоту в якості кератолітичного засобу. Уникайте використання тоніку, якщо маєте алергію на якийсь з компонентів. Особи, що мають алергію на аспірин, не повинні використовувати цей продукт.
Продукт містить альфа-гідрокислоти (AHA) і бета-гідрокислоти (BHA), що можуть підвищити чутливість шкіри до сонця та викликати опіки та плями. Під час застосування продукту та тиждень після, необхідно застосовувати сонцезахисні креми, носити відповідний одяг та обмежити час перебування на сонці. Уникати контакту з очима. В випадку потрапляння в очі, ретельно промити їх холодною водою.

СКЛАД: Aqua (Water), Lactic Acid, Alcohol Denat., Syringa Vulgaris (Lilac) Extract, Melaleuca Alternifolia  (Tea Tree) Leaf Oil, Tocopherol, Salicylic Acid, Ethylhexylglycerin, Cocamidopropyl  Dimethylamine, Maltodextrin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Disodium EDTA,  Sodium Citrate, Benzyl Alcohol.