Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Focus Care Comfort+ Colostrum Gel

Focus Care Comfort+ Vita-Enriched Colostrum Gel

Підтримує імунітет шкіри, а також захищає від зовнішніх та внутрішніх чинників стресу.

Гель Colostrum містить високу концентрацію colostrum (молозиво великої рогатої худоби), насичений вітамінами та антиоксидантами склад: зелений чай, вітамін С і Е. Colostrum підтримує імунітет шкіри, а також захищає від зовнішніх та внутрішніх чинників стресу, завдяки чому шкіра стає м’якою, гладкою та захищеною.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Починати застосування гелю Colostrum можна на будь-якому етапі, якщо шкіра має подразнення та чутливість до дії вільних радикалів (забруднення, паління, різка зміна температури)
КОРИСТЬ
•    Colostrum (молозиво) - це перше молоко, що виробляється у всіх ссавців та з яким мати передає імунітет дитині. Bovine colostrum має подібні до молозива людини властивості та може бути добутий у великій кількості. Використовують для лікування різних порушень організму, має імуностимулюючі властивості, містить фактори росту та багато біологічно активних речовин, необхідних для протидії старіння організму.
•    Cimicifuga – рослинний екстракт з Cimicifuga Racemosa. Використовувався індійцями північноамериканськими і завдяки її властивостям був внесений до Pharmacopeia в США (книга зі списком ліків та їх описів) як компонент з протизапальною дією. Забезпечує заспокійливу та антибактеріальну дію, загоює подразнення.
•    Листя зеленого чаю або його екстракту сповільнює старіння. Має антиоксидантні властивості, а також покращують стан шкіри та відновлюють її після сонячних пошкоджень. Відновлює шкіру ззовні та зсередини.
•    Вітамін C (аскорбінова кислота) – жиророзчинна форма Вітаміну С. Дослідження показали, що це антиоксидант, що захищає від шкідливого впливу вільних радикалів, а також зменшує видимі ознаки старіння.
•    Вітамін Е – це найбільш численний ліпофільний антиоксидант в шкірі людини. Дія UV випромінювання та озон зменшують кількість вітаміну Е в шкірі, особливо в епідермісі. Концентрація вітаміну Е в шкірі зменшується з віком. Вітамін Е відіграє важливу роль у фотосинтезі, запобігаючи впливу шкідливого ультрафіолетового випромінюванню та його необоротним ефектам.
•    Лавандова олія – заспокоює шкіру та не викликає подразнень.

УПАКУВАННЯ
Об'єм: 30 ml з дозатором, для запобігання потрапляння світла та повітря.

СКЛАД
Aqua (woda), Colostrum, Pentylene Glycol, Alcohol Denat., Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Tocopherol Acetate, Xanthum Gum, Sodium Hydroxide, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Hydroxypropyl Guar, Helianthus Annuus (Sun ower) Seed Oil, Epigallocatechin Gallate, Disodium EDTA, Alcohol, Ethylhexylglycerin, Rosmarinus Of cinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Maltodextrin, Tocopherol, Linalool, Limonene.

Environ рекомендує споживачам з надвисоким рівнем чутливості шкіри, змішувати Гель Antioxidant з Гелем Colostrum та використовувати цю суміш, як денний захисний крем, для покращення загального стану шкіри.
Увага! Продукт не містить SPF-фільтрів. Рекомендуємо додатково використовувати сонцезахисний крем.
Уникати контакту за очима. В разі потрапляння в очі, необхідно промити холодною водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:
6 місяців. Використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Зберігати продукт в прохолодному місці, уникати потрапляння світла та повітря в середину флакону. Не переливати в інші ємності.