Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Focus Care Comfort+ Antioxidant Gel

Focus Care Comfort+ Antioxidant Gel

Збагачений вітаміном С і Е, а також необхідними для шкіри антиоксидантами.

Гель-антиоксидант збагачений вітаміном С і Е, а також необхідними для шкіри антиоксидантами, такими як Бета-каротин (Beta-karoten), рослинна форма Вітаміну А. Крем не має запаху. Захищає шкіру від зовнішніх та внутрішніх чинників стресу, що шкідливо впливають на здоров’я та самопочуття. Надає здорового вигляду шкірі.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Гель-антиоксидант можна застосовувати на будь-якому етапі вітамінного догляду для ніжної та чутливої до подразнень та дії вільних радикалів (забруднене середовище, паління, перепади температур і т д) шкіри.
Альтернативний спосіб застосування: може використовуватись, як зволожувальний крем для шкіри, що чутлива до інших форм вітаміну А. Рекомендовано використати мінімум 2-3 упакування Антиоксидантного гелю перед початком використання першого рівня вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™.

КОРИСТЬ
•    Вітамін C (аскорбінова кислота) – жиророзчинна форма Вітаміну С, що життєво-необхідний для функціонування живих організмів. Допомагає захистити від шкідливої дії сонячних променів, в першу чергу як внутрішньоклітинний антиоксидант, який дезактивує вільні радикали, що вивільнюються  в ультрафіолетовому (УФ) світлі. Вітамін С не є сонцезахисним кремом, хоча його використання зменшує почервоніння та опіки навіть після безпосереднього впливу сонце.
•    Ascorbyl Tetraisopalmitate (вітамін C) - жиророзчинна форма вітаміну С. Захищає від дії вільних радикалів та зменшує видимі ознаки старіння.
•    Вітамін Е – це найбільш численний ліпофільний антиоксидант в шкірі людини, що відіграє важливу роль у фотосинтезі, запобігаючи впливу шкідливого ультрафіолетового випромінюванню та його необоротним ефектам.
•    Бета-каротин - відомий антиоксидант, який допомагає захистити шкіру від ураження УФ, а також є попередником вітаміну А (перетворюється організмом в ретинол).
•    Пантенол допомагає захистити бар'єрну функцію шкіри за рахунок запобігання втрати вологи, підтримання хорошого стану та гомеостазу шкіри.
УПАКУВАНН
Я
Об'єм: 50 ml з дозатором, для запобігання потрапляння світла та повітря.

СКЛАД
Aqua, Polysorbate 40, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ascorbyl Tatraisopalmitate, Ascorbic Acid, Sodium Hydroxide, Hydroxypropyl Guar, Disodium EDTA, Beta-Carotene, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Gelatin, Sucrose, Zea Mays (Corn) Oil, Zea Mays (Corn) Starch, Sodium Phosphate


Особам з дуже чутливою шкірою, Environ рекомендує змішувати Антиоксидантний гель з Colostrum Gel для денного захисту шкіри та поліпшення її зовнішнього вигляду.
Увага! Продукт не містить SPF-фільтрів. Рекомендуємо додатково використовувати сонцезахисний крем.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:
12 місяців. Використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Зберігати продукт в прохолодному місці, уникати потрапляння світла та повітря в середину флакону. Не переливати в інші ємності.