Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Focus Care Moisture+ HA Intensive Hydrating Serum

Focus Care Moisture+ Зволожувальний крем з гіалуроновою кислотою HA Intensive Hydrating Serum

 

Містить високу концентрацію гіалуронової кислоти. Завдяки властивості утримувати воду та унікальній молекулі, сприяє зволоженню шкіри, роблячи її поверхню гладкою та насиченою.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Serum Hydrating HA можна додавати до щоденного догляду за шкірою, після появи перших ознак втрати пружності (зморшки, млявість шкіри), що пов’язані зі зневодненням та процесом старіння. Покращує загальний вигляд шкіри та її гладкість.

КОРИСТЬ
•    Гіалуронова кислота (HA) – головний глікозаміноглікан шкіри,  допомагає підтримувати шкіру в стабільному, захищеному стані та сприяє її постійному відновленню. Має властивість утримувати в 1000 разів більше води ніж власна маса.

Властивість утримування води гіалуроновою кислотою є винятково важлива під час старіння шкіри.  Однією з характеристик молодої шкіри є здатність утримувати воду та баланс зволоженості шкіри, але з віком ця здатність поступово втрачається.  В результаті шкіра втрачає пружність, еластичність, що провокує зміну овалу обличчя.

Шкіра стає м'якою, гладкою та зволоженою, завдяки чому, миттєво покращує вигляд дрібних та глибоких зморшок

Гіалуронова кислота і гіалуронат натрію (Sodium Hyaluronate): Має всі властивості гіалуронової кислоти і одну додаткову – поглинається шкірою краще ніж гіалуронова кислота.
Увага: гіалуронова кислота препарату здатна проникати в глибші шари шкіри, які найбільше її потребують, тим самим даючи кращі ефекти омолодження.

УПАКУВАННЯ
Об'єм: 30 ml з дозатором, для запобігання потрапляння світла та повітря.

СКЛАД:
Aqua (woda), Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Hydroxypropyl Guar, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Sodium Phosphate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Phenoxyethanol.

Увага! Продукт не містить SPF-фільтрів. Рекомендуємо додатково використовувати сонцезахисний крем. Уникати контакту за очима. В разі потрапляння в очі, необхідно промити холодною водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:
24 місяці. Використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Зберігати продукт в прохолодному місці, уникати потрапляння світла та повітря в середину флакону. Не переливати в інші ємності.