Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Focus Care Moisture+ Hydrating Oil Capsules

Focus Care Moisture+ Зволожувальні капсули Vita-Antioxidant Hydrating Oil Capsules

 

Зволожувальні капсули забезпечують інтенсивне відновлення та зволоження шкіри. Завдяки вмісту суміші ретинолу та антиоксидантів, капсули допомагають захистити шкіру від шкідливого впливу вільних радикалів.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Зволожувальні капсули можуть додаватись до щоденного догляду за шкірою, коли шкіра потребує інтенсивного зволоження та пробудження (коли ослаблена та втомлена, після зміни пори року чи стилю життя)

КОРИСТЬ
•    Retinol (Вітамін A) відомий своїми нормалізуючими властивостями – є базою для нормальної, здорової та правильно функціонуючої шкіри.
Вітамін А – є необхідним складовим для всіх шарів шкіри, підтримує її здоровий вигляд, приймає участь у відновленні колагену та еластину, що дозволяє зробити шкіру більш гладкою та підтягнутою.
•    Ascorbyl Tetraisopalmitate (Вітамін C) – жиророзчинна форма вітаміну С, антиоксидант, що захищає від шкідливого впливу вільних радикалів, а також зменшує видимі ознаки старіння.
•    Вітамін E - найбільш численний ліпофільний антиоксидант, що знаходиться в шкірі людини. Вплив ультрафіолетових променів та озону зменшує кількість вітаміну Е в шкірі, особливо у роговому шарі. Рівень вітаміну Е в епідермісі людини, також, зменшується з віком. Відіграє важливу роль у фотозахисті, запобігаючи дії шкідливого ультрафіолетового випромінювання та його незворотним ефектам.
•    Lipochroman® (форма вітаміну E) діє як  антиоксидант.
•    Екстракт з розмарину – антиоксидант, що захищає шкіру від чинників зовнішнього середовища. 
•    Екстракт зеленого чаю має сильні антиоксидантні та протизапальні властивості.
•    Beta-sitosterol – складова жирних кислот, що походить з рослин та знаходиться в багатьох фруктах, овочах, горіхах та насінні. Зволожуючиий та протизапальний інгредієнт.

УПАКУВАННЯ
Об'єм: 30 капсул

СКЛАД
Cyclopentasiloxane, Cyclotetrasiloxane, Ethylhexyl Cocoate, Dimethiconol, Helianthus Annuus (Sun ower) Seed Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Of cinalis (Rosemary) Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Retinol, Beta-Sitosterol, Dimethylmethoxy Chromanol, BHT, Phenoxyethanol.

Увага!
Не ковтати! Тільки для зовнішнього використання!
Уникати контакту за очима. В разі потрапляння в очі, необхідно промити холодною водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:
36 місяців. Використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Зберігати продукт в прохолодному місці, уникати потрапляння світла та повітря в середину флакону. Не переливати в інші ємності.