Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Focus Care Moisture+ Нічний крем Alpha Hydroxy

Focus Care Moisture+ Нічний крем Alpha Hydroxy

 

Нічний крем Alpha Hydroxy містить середній рівень концентрації гліколієвої та молочної кислоти. Завдяки зберіганню натурального рН шкіри та сприянню її натуральному злущенню, альфа-гідрокислоти успішно вирішують проблеми, пов’язані з відновленням епітелію (наприклад шорсткість та надмірне загрубіння шкіри), роблячи шкіру ніжною та гладкою.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Нічний крем Alpha Hydroxy можна додавати до щоденного догляду з появою перших ознак зневоднення та зроговілості шкіри. Крем може використовуватись для зменшення проявів реакції шкіри на ретинол, завдяки своїй здатності підтримувати стабільність захисного кислотного шару та зволожувальній властивості.

КОРИСТЬ
•    Природним джерелом альфа-гідрокислот є молоко та рослини, але 99% AHA кислот, що використовуються в косметиці, синтетичні. Ці компоненти можуть викликати відлущення шкіри, усуваючи відмерлий зовнішній шар шкіри, що перешкоджає проникненню. Одним з найефективніших і найкраще досліджених AHA кислот є гліколева та молочна кислота.
•    Гліколева кислота завдяки своїй властивості відлущувати шкіру, сприяє усуванню відмерлих клітин шкіри та відновленню структури шкіри. В результаті зморшки стають менш глибокими, а ділянки шкіри, що були пошкоджені сонцем - відновлюється. Гліколева кислота – це одна з найбільш дієвих та найбільш досліджених АНА кислот.
•    Молочна кислота усуває відмерлі клітини шкіри та відновлює її структуру, а також зволожує і, так само, як гліколієва кислота, вирівнює колір шкіри.

УПАКУВАННЯ
Об'єм: 50 ml.

СКЛАД:
Aqua (woda), Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Palm Oil, Stearic Acid, Glycolic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate 40, Dimethicone, Ammonium Hydroxide, Lactic Acid, Xanthum Gum, Disodium EDTA.
 
Увага!
Продукт містить AHA кислоти, які можуть збільшити чутливість шкіри до сонячного випромінювання. Рекомендуємо використовувати захисний SPF-крем, а також зменшити тривалість перебування на сонці в день застосування крему та протягом наступного тиждень.
Уникати контакту за очима. В разі потрапляння в очі, необхідно промити холодною водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:
24 місяці. Використати протягом 10-12 тижнів після відкриття. Зберігати продукт в прохолодному місці, уникати потрапляння світла та повітря в середину флакону. Не переливати в інші ємності.