Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Крем від пігментації Environ Intense C-Boost Mela-Even Cream Focus Care Radiance

Крем від пігментації Environ Intense C-Boost Mela-Even Cream Focus Care Radiance

Усуває пігментацію та вирівнює колір шкіри. Для всіх типів шкіри, крім жирної.

Метою бренду Environ, що базується на «науково підтвердженій красі», є відкриття комбінацій інгредієнтів, які стануть розв'язанням різних потреб шкіри. Серія Focus Care™ Radiance+ містить науково-досліджені компоненти, що покращують вигляд шкіри з нерівномірним забарвленням. Рекомендуємо додавати Mela-Smart System™ до щоденного вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™ (Youth EssentiA або Skin EssentiA), щоб мінімізувати прояви пошкоджень шкіри сонцем та наявну пігментацію, зробити колір шкіри більш рівномірним та здоровим.

Пігментація – це розповсюджена та серйозна косметична проблема шкіри, що може впливати на почуття власної гідності. Інтенсивний крем C-Boost Mela-Even містить комбінацію вітамінів C i E, що мають антиоксидантні властивості, що сприяють захисту шкіри від впливу зовнішнього середовища і в гальмуванні перетворення тирозину для блокування появи нерівного кольору шкіри і видимого сонячного ураження.

Гарна та здорова шкіра має свіжий природній блиск.

Крем C-Boost Mela-Even необхідно додавати до щоденного догляду за шкірою, коли з'являються видимі ознаки пошкодження шкіри сонцем, темні плями та нерівномірне забарвлення шкіри.

КЛЮЧОВІ КОМПОНЕНТИ

  • Ascorbyl Tetraisopalmitate (вітамін C)
  • Tocopheryl Acetate (вітамін E)

 KOРИСТЬ

  • Вітамін C – найбільш досліджений та найбільш корисний вітамін місцевого застосування. Доведено, що щоденне застосування вітаміну С покращує вигляд вікової шкіри, а також відновлює та вирівнює шкіру.
  • Вітамін C зустрічається у багатьох формах, і аскорбінова кислота найкраще вивчена з точки зору ефективності. Інші форми вітаміну C, що використовуються в косметичних засобах: аскорбілфосфат магнію, L-аскорбінова кислота, аскорбил пальмітат, аскорбілтетраспальмітат. Вітамін C має сильний антиоксидантний захист, тим самим захищає шкіру від впливу чинників зовнішнього середовища.


СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

Примітка: Інтенсивний крем C-Boost можна вводити на будь-якій стадії вітамінної системи STEP-UP SYSTEM ™.
Споживачам з чутливою шкірою, рекомендуємо використовувати меншу концентрацію вітаміну А перед введенням інтенсивного C-Boost.

  1. Після попереднього та грунтовного очищення обраними продуктами Environ. Тим, хто використовує Roll-CIT рекомендовано зробити мікропроколювання епітелію перед застосуванням.
  2. Спочатку нанесіть Mela-Prep Lotion на темні ділянки шкіри, вранці та ввечері.
  3. Після чого, змішай однакову кількість Serum A i Serum B  на долоні, легко вмащуйте в ділянку шкіри з пігментацією, вранці та ввечері.
  4. Нанесіть Інтенсивний крем C-Boost на все обличчя або ділянку шкіри з інтенсивною пігментацією, після чого нанесіть рекомендований зволожувальний крем  Environ з вітаміном А та сонцезахисного крему RAD SPF15.


УВАГА
Продукт не містить сонцезахисних фільтрів, у зв'язку з чим рекомендовано, постійно, використовувати сонцезахисний крем RAD SPF15. Уникати контакту с очима. В разі потрапляння продукту в очі, промити холодною водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
Дванадцять (12) місяців. Після відкриття упакування, використати протягом 10-12 тижнів. Зберігати продукт в холодному темному місці, та захищати від потрапляння світла та повітря. Не переливати.

УПАКУВАННЯ
Ємність з дозатором об’ємом 25 мл, що захищають активні компоненти від впливу світла та повітря.

СКЛАД
Aqua (Water), Ascorbyl Tetraisopalmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, AcrylatesC10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide.