Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Лосьйон від пігментації Multi-Bioactive Mela-Prep Lotion Focus Care Radiance+

Лосьйон від пігментації Multi-Bioactive Mela-Prep Lotion Focus Care Radiance+

Змешнує видимість пігментних плям, вирівнює колір шкіри. Для всіх типів шкіри.

Метою бренду Environ, що базується на «науково підтвердженій красі», є відкриття комбінацій інгредієнтів, які стануть розв'язанням різних потреб шкіри. Серія Focus Care™ Radiance+ містить науково-досліджені компоненти, що покращують вигляд шкіри з нерівномірним забарвленням. Рекомендуємо додавати Mela-Smart System™ до щоденного вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™ (Youth EssentiA або Skin EssentiA), щоб мінімізувати прояви пошкоджень шкіри сонцем та наявну пігментацію, зробити колір шкіри більш рівномірним та здоровим.

Пігментація – це розповсюджена та серйозна косметична проблема шкіри, що може впливати на самооцінку. Multi-Bioactive Mela-Prep Lotion містить професійну комбінацію спеціалізованих інгредієнтів, які ефективно усувають пігментацію та видимі сонячні пошкодження шкіри, завдяки пригніченню медіаторів меланогенезу, тирозинази та передачі меланосом.

Гарна та здорова шкіра має свіжий природній блиск.

Mela-Prep Lotion необхідно додавати до щоденного догляду за шкірою, коли з'являються видимі ознаки пошкодження шкіри сонцем, темні плями та нерівномірне забарвлення шкіри. Дослідження in vitro показали, що Alpha-Arbutin, що походить з певних видів рослин, таких як медведиця, що демонструє вражаюче гальмування тирозинази, забезпечуючи рівний, світліший відтінок шкіри.

КЛЮЧОВІ КОМПОНЕНТИ
•    Undecylenoil Phenylalanine (SepiWhite MSH)
•    Niacinamide PC (вітамін B3)
•    Alpha-Arbutin

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

Увага: Mela-Prep Lotion може застосовуватись на будь-якому етапі вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™.
• Після попереднього та грунтовного очищення обраними продуктами Environ. Тим, хто використовує Roll-CIT рекомендовано зробити мікропроколювання епітелію перед застосуванням.
• Спочатку нанесіть Mela-Prep Lotion на темні ділянки шкіри, вранці та ввечері.
• Після чого, змішай однакову кількість Serum A i Serum B  на долоні, легко вмащуйте в ділянку шкіри з пігментацією, вранці та ввечері.
• Нанесіть Інтенсивний крем C-Boost на все обличчя або ділянку шкіри з інтенсивною пігментацією, після чого нанесіть рекомендований зволожувальний крем  Environ з вітаміном А та сонцезахисного крему RAD SPF15.

УВАГА
Продукт не містять сонцезахисних фільтрів, у зв'язку з чим рекомендовано постійно застосовувати сонцезахисний крем RAD SPF15. Уникати контакту с очима. В разі потрапляння продукту в очі, промити холодною водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
Двадцять чотири (24) місяці. Після відкриття упакування, використати протягом 10-12 тижнів. Зберігати продукт в холодному темному місці, та захищати від потрапляння світла та повітря. Не переливати

УПАКУВАННЯ
Ємність об’ємом 60мл.

СКЛАД
Aqua (Water), Pentylene Glycol, Niacinamide, Alcohol Denat., Undecylenoyl Phenylalanine, Alpha-Arbutin, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyl Guar, Disodium EDTA, Sodium Phosphate, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol.