Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Vita-Botanical Mela-Fade Serum System Environ Focus Care Radiance+

Vita-Botanical Mela-Fade Serum System Environ Focus Care Radiance+

Новинка! Революція в боротьбі з пігментацією!

Метою бренду Environ, що базується на «науково підтвердженій красі», є відкриття комбінацій інгредієнтів, які стануть розв'язанням різних потреб шкіри. Серія Focus Care™ Radiance+ містить науково-досліджені компоненти, що покращують вигляд шкіри з нерівномірним забарвленням. Рекомендуємо додавати Mela-Smart System™ до щоденного вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™ (Youth EssentiA або Skin EssentiA), щоб мінімізувати прояви пошкоджень шкіри сонцем та наявну пігментацію, зробити колір шкіри більш рівномірним та здоровим.
Пігментація – це розповсюджена та серйозна косметична проблема шкіри, що може впливати на почуття власної гідності. Serum System Vita-Botanical Mela-Fade містить професійну комбінацію спеціалізованих інгредієнтів, які ефективно усувають пігментацію та видимі сонячні пошкодження шкіри, завдяки пригніченню медіаторів меланогенезу, тирозинази та передачі меланосом.

Сироватка System Mela-Fade необхідно додавати до щоденного догляду за шкірою, коли з'являються видимі ознаки пошкодження шкіри сонцем, темні плями та нерівномірне забарвлення шкіри.

КОРИСТЬ

SERUM A:

 • Biobenefity, екстракт з листя артишоку, захищає шкіру від старіння та пігментації.
 • Princess Care бореться з фотостарінням. Допомагає захистити базальну мембрану і запобігає виробленню меланіну, гамуючи активність триптази, що сприяє зменшенню вікових плям.
 • α-гідроксикислоти (AHA) такі, як молочна кислота (LA) ефективно лікують пігментні зміни такі, як хлоазма, плями «lentigo» та пост-запальна гіперпігментація.

SERUM B:

 • Провітамін B5 (Panthenol), необхідний для правильного функціонування епітелію. Покращує рівень зволоженості рогового шару епітелію,  зменшує транцепірмальну втрати води, підтримуючи м'якість та еластичність шкіри. Має протизапальну дію від експериментальної еритеми, викликаної ультрафіолетом.
 • Alpiniawhite – екстракт з насіння Alpinia Katsumadai Hayata, гамуючи тирозиназу, інгібує меланогенез.
 • Clairju – екстракт з плодів Prunus domestica (слива). Clairju пригнічує фагоцитотичний ефект кератиноцитів, які поглинають еметогенний меланін з меланосом. 
 • Neem Leaf Liquid B – екстракт з листя дерева Neem запобігає пігментації, що робить шкіру більш прозорою та променистою.
 • Екстракт з сакури B добувається з листя японської вишні. Пригнічує вивільнення гістаміну, який, як відомо, стимулює меланоцити до виробництва меланіну.
 • Екстракт з Honeybush (циклопія) - є відомий антиоксидант, захищає шкіру від зовнішніх стресових факторів, які стимулюють меланогенез.

 

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Увага:
Serum System Mela-Fade A i B може застосовуватись на будь-якому етапі вітамінного догляду STEP-UP SYSTEM™.

 1. Після попереднього та грунтовного очищення обраними продуктами Environ. Тим, хто використовує Roll-CIT рекомендовано зробити мікропроколювання епітелію перед застосуванням.
 2. Спочатку нанесіть Mela-Prep Lotion на темні ділянки шкіри, вранці та ввечері.
 3. Після чого, змішай однакову кількість Serum A i Serum B  на долоні, легко вмащуйте в ділянку шкіри з пігментацією, вранці та ввечері.
 4. Нанесіть Інтенсивний крем C-Boost на все обличчя або ділянку шкіри з інтенсивною пігментацією, після чого нанесіть рекомендований зволожувальний крем  Environ з вітаміном А та сонцезахисного крему RAD SPF15.

УВАГА
Продукт не містять сонцезахисних фільтрів, у зв'язку з чим рекомендовано постійно застосовувати сонцезахисний крем RAD SPF15. Уникати контакту с очима. В разі потрапляння продукту в очі, промити холодною водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
Вісімнадцять (18) місяців. Після відкриття упакування, використати протягом 10-12 тижнів. Зберігати продукт в холодному темному місці, та захищати від потрапляння світла та повітря. Не переливати.

УПАКУВАННЯ
2 ємності A i B з дозатором, об'ємом 30 мл, що захищають активні компоненти від впливу світла та повітря, в одній упаковці.

СКЛАД

SERUM A:
Aqua (Water), Butylene Glycol, Sodium Citrate, Glycerin, Lactic Acid, Niacinamide, Geranium Robertianum (Herb Robert) Extract, Cynara Scolymus (Artichoke) Leaf Extract, Xanthum Gum, Disodium EDTA.

КЛЮЧОВІ КОМПОНЕНТИ
•    Geranium Robertianum (Herb Robert) Extract (Biobenefity®)
•    Cynara Scolymus (Artichoke) Leaf Extract (PrincessCare)
•    Lactic Acid

SERUM B:
Aqua (Water), Butylene Glycol, Sorbitol, Panthenol, Hydrolyzed Prunus Domestica (Plum),   Cyclopia Intermedia (Honeybush) Leaf/Stem Extract, Cyclopia Maculata (Honeybush) Leaf/Stem Extract, Cyclopia, Subternata (Honeybush) Leaf/Stem Extract, Prunus Yedeonsis (Yoshino Cherry) Leaf Extract, Alpinia Katsumadai (Ginger Lilies) Seed Extract, Melia Azadirachta (Neem) Leaf Extract, Xanthum Gum, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Sulfite.

КЛЮЧОВІ КОМПОНЕНТИ
•    Panthenol
•    Alpinia Katsumadai (Ginger Lilies) Seed Extract (ApiniaWhite)
•    Hydrolyzed Prunus Domestica (Plum) (Clairju)
•    Melia Azadirachta (Neem) Leaf Extract (Neem Leaf Liquid B)
•    Prunus Yedeonsis (Yoshino Cherry) Leaf Extract (Sakura Extract B)
•    Cyclopia Intermedia (Honeybush) Leaf/Stem Extract, Cyclopia Maculata (Honeybush) Leaf/Stem Extract, Cyclopia, Subternata (Honeybush) Leaf/Stem Extract (Honeybush Extract)