Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Focus Care Youth+ Elixir Avance

Використовувати після появи перших ознак старіння або сонячних пошкоджень шкіри.

Еліксир містить суміш трьох інтенсивних пептидних комплексів, що покращують структуру та загальний вигляд шкіри. Удосконалене поєднання компонентів в новому Elixir Avance робить шкіру обличчя молодою та свіжою.
Měiritage - унікальне поєднання екстрактів китайських коренів, що використовуються в традиційній медицині для ефективного зменшення наслідків окислювального стресу, викликаного UV випромінюванням та забрудненням, а також відновлення здорового блиску та рівномірного забарвлення шкіри.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Починати використання Elixir Avance можна після появи перших ознак старіння або сонячних пошкоджень шкіри, додавши його до щоденного догляду. Сприяє відновленню цілісності шкіри, вирівнює колір шкіри, що сприяє здоровому, свіжому та молодому вигляду обличчя.

Увага: "Розумне омолодження" - це найкраща інновація в догляді за шкірою. Environ рекомендує застосовувати Elixir Avance в поєднанні з революційним приладом Electro-Sonic DF Mobile для створення здорового і молодого епідермісу. Прилад допомагає компонентам проникнути в глибші шари шкіри, що найбільше потребують живлення.

КОРИСТЬ

  • Měiritage™ це поєднання трьох екстрактів коренів, що використовуються в китайській медицині. Компонент впливає одразу на три основні ознаки старіння: зневоднення шкіри, зморшки та пігментацію. Відновлює цілісність епідермісу, стимулює синтез колагену, а також протидіє меланогенезу та зменшує окислювальний стрес, викликаний UV-випромінюванням та забрудненністю середовища. Надає шкірі відчуття свіжості, робить її гладкою, молодшою на вигляд та сяючою. Дієвість Měiritage™ підтверджено широким спектр досліджень in vitro та in vivo. Найбільш помітним результатом є зменшення кількості меланіну до 54%, а також покращення кольору шкіри.
  • Пептид Matrixyl® 3000 відомий своєю здатністю відновлювати рівень метаболізму в шкірі, ефективно усуває ознаки старіння та зморшки. Лабораторне дослідження за участю жінок показало, що після 2 місяців лікування пептидом Matrixyl® 3000, кількість глибоких зморшок зменшилась на 45%, а пружність шкіри покращилась, приблизно, на 20%.
  • Trylagen® - це найкраще рішення для підтримки рівня здорового та молодого колагену. Комплексне лікування, завдяки трьом функціям, діє на всіх етапах життя колагену, а саме: стимулювання колагену I, II і IV; контролювання розмірів волокна, а також гальмування ферментативної деградації. Завдяки всім цим чинникам, Trylagen® виключає головну причину ушкоджень колагену в віковій шкірі.
  • Matrixyl® Synthé 6® стимулює 6 основних компонентів матриці шкіри та шкірно-епідермального з'єднання (DEJ), забезпечує оптимальну структуру тканини шкіри. Дослідження in vivo показало, що після 2 місяцях використання, зморшки на чолі та біля куточків очей стали помітно менші.

УПАКУВАННЯ

Об'єм: 30 ml з дозатором, для запобігання потрапляння світла та повітря.

СКЛАД:

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Astragalus Membranaceus Root Extract, Atractyloides Macrocephala Root Extract, Bupleurum Falcatum Root Extract, Polysorbate 20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tripeptide-10 Citrulline, Palmitoyl Tripeptide-1, Lecithin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Palmitoyl Tripeptide-38, Sodium Lactate, Carbomer, Tripeptide-1, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Triethanolamine.