Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Focus Care Youth+ Alpha Hydroxy Toner

Використовувати після появи перших ознак старіння або сонячних пошкоджень шкіри

Тонік Alpha Hydroxy містить високу концентрацію гліколевої кислоти. Сприяє збереженню природного кислотного шару шкіри та легкому відлущенню відмерлих клітин шкіри, тим самим покращуючи її структуру. В результаті шкіра отримує гладкий і здоровий вигляд.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Починати використання тоніку Alpha Hydroxy можна після появи перших ознак старіння або сонячних пошкоджень шкіри, додавши його до щоденного догляду.

Не рекомендовано використовувати Alpha Hydroxy на чутливих ділянках шкіри, шкірі з почервонінням, викликаним сонцем, з подразненням або після пілінгу чи епіляції воском.

КОРИСТЬ

Природним джерелом альфа-гідрокислот є молоко та рослини, але 99% AHA кислот, що використовуються в косметиці - синтетичні. Ці компоненти можуть викликати відлущення шкіри, тим самим, усуваючи відмерлий зовнішній шар шкіри, що перешкоджає проникненню компонентів в середину. Одним з найефективніших і найкраще досліджених AHA кислот є гліколева кислота.

Гліколева кислота завдяки своїй властивості відлущувати шкіру, сприяє усуванню відмерлих клітин шкіри та відновленню структури шкіри. В результаті зморшки стають менш глибокими, а пошкоджені сонцем ділянки шкіри - відновлюється. Гліколева кислота – це одна з найбільш дієвих та найбільш досліджених АНА кислот.

УПАКУВАННЯ

Об'єм: 200 мл, екологічне упакування, що піддається повторній переробці (PET).

СКЛАД:

Aqua (Water), Glycolic Acid, Pentylene Glycol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Tocopherol, Benzyl Alcohol.