Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Олія для попереднього очищення Skin EssentiA® Pre-Cleansing Oil

Олія для попереднього очищення AVST Skin EssentiA® Pre-Cleansing Oil

Перший етап очищення шкіри.

Масна олія усуває забруднення? Так, це можливо! Комбінація мінеральних масел з емульгатором розчиняє мертві клітини шкіри. Це дуже ефективна та безпечна форма очищення шкіри. Ви можете легко очистити шкіру від макіяжу, навіть водостійкого.

Продукт рекомендується для людей з сухою або чутливою шкірою та тих, що знаходяться в кімнатах з сухим повітрям, кондиціонерами. Продукт корисний людям, які тільки починають використовувати продукти Environ SKIN ESSENTIA STEP-UP SYSTEM ™ або пересушено шкіру. Продукт не рекомендується використовувати особам, що носять контактні лінзи.

Спосіб використання: Нанести кілька крапель олії на долоні та розтерти, круговими рухами, на поверхні обличчя, після чого змити теплою водою. Для посилення дії, необхідно змішати кілька крапель зі зволожувальною маскою Hydrating Clay Mask і виконати масаж обличчя. Змити теплою водою.

Склад: Capylic/Capric, Hydrogenated Polydecene, Di-PPG- 2-Myreth-10 Adipate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,PEG-40 Sorbitan Perisostearate, Perfum (Fragrance), Benzyl Salicylate

Увага! Для отримання найкращих результатів продукт необхідно використати до кінця терміну придатності (вказано на упакуванні).

Термін придатності: 10-12 тижнів з моменту відкриття

Об'єм: 100 мл