Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Youth EssentiA® сповільнює та повертає час. Тепер ви можете виглядати молодше, незалежно від віку. Відкрийте для себе нові горизонти молодості з новою лінією Youth EssentiA®, що створена на основі наукових, медичних та косметологічних досліджень. Ця престижна лінія допомагає досягти вражаючих результатів омолодження, постачаючи шкірі порцію високоефективних вітамінів, антиоксидантів і пептидів. Всі ці інгредієнти, зібрані разом, стимулюють шкіру роблячи шкіру здороваю та свіжою.

Youth EssentiA® - це унікальна преміум-серія, яка відкриває нові горизонти молодості. Покращує загальний вигляд шкіри, зменшує видимі ознаки старіння, робить шкіру гладкою та надає здорового та свіжого вигляду.

Багато людей не знають, що шкіра, щоб відчувати себе комфортно, повинна поступово звикати до високої концентрації вітаміну А. Продукт Vita-Peptide C-Quence Serum з серії Youth EssentiA®, що створено на основі вітамінної системи STEP-UP SYSTEM™, яка дозволяє шкірі поступово звикати до високих доз вітаміну А та інших інгредієнтів, які впливають на підтримку красивої та здорової шкіри.

Тонік Environ Youth EssentiA® Vita-Peptide Toner

Комбінація пептидів для зволоження та омолодження шкіри.

Детальніше...