Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Оберіть зручний для Вас спосіб зв'язку

Ви можете написати нам на пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або подзвонити до нашого представника в своєму регіоні:

+38 050-248-88-59 (Центральний регіон, Київ),

+38 067 671 48 90 (Західний регіон)

Оберіть продукти

Ви самі обираєте бренди з якими бажаєте працювати: косметика Environ, екологічна мінеральна косметика jane iredale™ або догляд за руками та стопами Elim Spa Products.

Зустріч з нашим представником

Наш представник запропонує зручний для Вас час та надасть всю необхідну інформацію о продуктах та співпраці.

Замовлення необхідного пакету продуктів

Оберіть один із стартових пакетів Environ, jane iredale™, Elim залежно від Ваших цілей та потреб. Наш менеджер запропонує Вам найкраще поєднання продуктів для роботи в салоні або продажу.

Відповідність вимогам

У звязку з високими вимогами Environ, jane iredale™ та Elim, проводимо відбір заявників. Салон або косметологічний кабінет повинен мати високий рівень обслуговування, а його працівникі володіти професійними знаннями та практичним досвідом, що є гарантією належного використання та презентації наших продуктів.

Навчання

Наша фірма проводить навчання з основ засовування продуктів в салонах та косметологічних кабінетах, а також практичні навчання для косметологів та візажистів. Лекторами курсу є практикуючі косметологи з 10-річним стажем.

Наші бренди

Jane Iredale

Декоративна мінеральна косметика з США, що завоювала довіру на визнання у всьому світі. Безпечна професійна косметика jane iredale піклується про здоров'є Вашої шкіри.

Environ

Інноваційна омолоджувальна косметика на основі Вітаміну А, С і Е. Лікує більшість шкірних хвороб, усуває зморшки, пігментацію, прищі та рубці.

Elim Spa Products

Абсолютно новий спосіб виконання процедури педикюру та манікюру в салоні. Бренд розробив і створив 3 інноваційні системи для ніг, рук і тіла, які гарантують неперевершені результати.