Ексклюзивний дистриб'ютор косметики Environ та мінеральної косметики jane iredale в Україні.

Оберіть зручний для Вас спосіб зв'язку

Ви можете написати нам на пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або подзвонити до нашого представника в своєму регіоні:

+38 050-248-88-59 (Центральний регіон, Київ),

+38 067 671 48 90 (Західний регіон)

Обрати продукти

Ви самі обираєте бренди з якими бажаєте працювати: косметика Environ, екологічна мінеральна косметика jane iredale™, вітаміни для здорової шкіри ANP.

Зустріч з нашим представником

Наш представник запропонує зручний для Вас час та надасть всю необхідну інформацію о продуктах та співпраці.

Замовити необхідний пакет продуктів

Пакет "Медичний" - для виконання мікронідлінгу
Пакет "Косметичний" - для виконання процедур з косметикою Environ.
Пакет "jane iredale™" - дозволяє виконувати продаж косметики Jane Iredale, а також виконання макіяжу після косметичних процедур.
Пакет 3P - дозволяє виконувати процедури і продавати продукти Environ, jane iredale™, ANP.

Ви повинні відповідати вимогам

У звязку з високими вимогами Environ, jane iredale™, ANP, Pulsar i Benergy, проводимо відбір заявників. Салон або косметологічний кабінет повинен мати високий рівень обслуговування, а його працівникі володіти професійними знаннями та практичним досвідом, що є гарантією належного використання та презентації наших брендів.

Навчання

Наша фірма проводить навчання з основ засовування продуктів в салонах та косметологічних кабінетах, а також практичні навчання для косметологів та візажистів. Лекторами курсу є практикуючі косметологи з 10-річним стажем.

Наші бренди

Environ

Інноваційна омолоджувальна косметика на основі Вітаміну А, С і Е. Лікує більшість шкірних хвороб, усуває зморшки, пігментацію, прищі та рубці.

Jane Iredale

Декоративна мінеральна косметика з США, що завоювала довіру на визнання у всьому світі. Безпечна професійна косметика jane iredale піклується про здоров'є Вашої шкіри.

Advanced Nutrition Programme

Високоякісні харчові добавки преміум класу, що ефективно покращують стан шкіри та загальне самопочуття.